Zapraszamy do odświeżonego Gabinetu Dietetyki i Masażu.

Zmieniliśmy wystrój na bardziej elegancki i komfortowy. Dodatkowo parzymy naszym klientkom pyszne kawy: do wyboru Cappucino, Latte i Americano. Czas rollmasażu można sobie umilić sobie czytając aktualną kobiecą prasę lub przeglądając internet na naszych firmowych Tabletach.

Urządzenia typu Rolletic to masaż dla każdego bez ograniczeń.

 

Jeśli chcesz:

pozbyć się cellulitu

szczupłą sylwetkę

stracić kilka zbędnych kilogramów

mieć aksamitną gładką skórę

wymodelować ciało

Wybierz masaż na naszym Rolleticu z poczerwienią

Masaż z podczerwenią zwiększa skuteczność masażu nawet o 70%, przyspiesza przemianę materii, pobudza przepływ limfy, twój organizm szybciej pozbywa się toksyn.

 

Urządzenia Rolletic zapewnia masaż wszystkich partii ciała od stóp, łydek, zewnętrznej i wewnętrznej części ud, pośladków, brzucha, talii aż po plecy

 

 

Zapewnij sobie relaks połączony z dbaniem o własną figurę.

Zamiast typowego wyjścia z koleżanką na ciastko i kawę, zafundujcie sobie porcję zdrowia i relaksu dla waszego ciała.

W gabinecie posiadamy 2 nowe Rolletici, pozwalające dobrać program do partii ciała, na których chcemy się skupić i wybrać odpowiednią opcję czasową od 30min do 1 godz.

W gabinecie zapewniamy miłą atmosferę, poczęstunek kawą lub zieloną herbatą, podczas masażu możecie obejrzec ulubiony program tv.Znamy już tyle sposobów na redukcję masy ciała... Na cellulit, rozstępy itd... Ciągle poszukujemy, próbujemy walczyć na wiele sposobów z tak powszechnym problemem. Proponujemy masaż na urządzeniu Rolletic – masaż, który nie tylko pomaga zwalczać zbędny tłuszczyk i poprawić stan skóry, ale potrafi świetnie zrelaksować, odprężyć, naładować pozytywną energią...

Co to jest Rolletic?

Rolletic – dla wtajemniczonych: "rolki" - to urządzenie masująco-rehabilitacyjne, działające na zasadzie masażu limfatycznego, które skutecznie pomaga ukształtować sylwetkę i ujędrnić skórę. Masaż rolkami, jest bezpieczny. Odbywa się w oparciu o fizjologiczne krążenie limfy (chłonki) w organizmie ludzkim. Specjalne rolki, poruszają się z określoną szybkością i w określonym kierunku – tak aby usprawnić odpływ limfy do prawidłowych węzłów chłonnych.

Jak wygląda „rolowanie”?

Istnieją różne stopnie zaawansowania masażu urządzeniem Rolletic. Stopień podstawowy, to stopień dla początkujących użytkowników rolek. Poziom zaawansowany, to nieobciążające ćwiczenia na urządzeniu rolującym. Za jego pomocą angażowane są duże grupy mięśni kończyn dolnych, górnych, pośladków, brzucha i pleców. Masaż rolkami odbywa się od stóp, przez łydki, uda, pośladki, brzuch, talię, plecy do kończyn górnych. Działanie rolek jest przez nas różnie odbierane. Tarcie rolek wywołuje przyjemne doznanie ciepła, swędzenia i mrowienia.
Poszczególne partie rolujemy przez określony czas, przybierając odpowiednie pozycje na urządzeniu Rolletic. Cały masaż trwa 60 minut.
Nie wolno zapomnieć o odpowiednim ubraniu – najlepiej bawełniane legginsy, podkoszulek i skarpety.
Po pierwszym zabiegu rolowania, możemy czuć się zmęczeni i trochę ospali lub zupełnie odwrotnie – naładowani siłami witalnymi. Na drugi dzień po masażu mogą wystąpić bóle mięśni związane z mikrouszkodzeniami włókien mięśniowych – jednak mijają po góra dwóch dniach.
Odstęp przed każdym kolejnym masażem nie może być krótszy od dwóch dni. Najlepiej rolować się właśnie dwa lub trzy razy w tygodniu. Po kolejnych masażach, bólu już nie ma, bądź jest on znikomy. Warto wypróbować ten rodzaj masażu wyszczuplającego.Zapraszamy.


Współpracujemy z systemem OK